Veřejná zakázka EU

Výstavba knihoven

CPV kódy/kategorie:
Televizní a audiovizuální přístroje (32320000)
Poplašné systémy (35121700)
Přístupové řídící systémy (42961100)
Práce spojené s přípravou staveniště (45100000)
Výstavba knihoven (45212330)
Elektroinstalační práce (45310000)
Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení (45311000)
Instalace a montáž poplachových systémů a antén (45312000)
Instalace a montáž systémů na ochranu před krádeží (45312200)
Pokládka kabelů (45314310)
Instalace a montáž elektrotechnického zařízení (45315100)
Instalace a montáž rozvoden (45315700)
Instalatérské a sanitární práce (45330000)
Instalace a montáž vodovodních rozvodů (45332200)
Pokládání podlahových krytin a obkládání stěn (45430000)
Ostatní dokončovací stavební činnosti (45450000)
Počítačové řídící systémy (48151000)
Servery (48820000)
Lokalita realizace:
Polsko - Miasto Poznań
Termín realizace:
1.1.2025 - 31.5.2026
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
26.4.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 20 %
Kvalita - 20 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
26.3.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
180753-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 13 dní