Veřejná zakázka EU

Demoliční práce

CPV kódy/kategorie:
Demoliční práce (45111100)
Stavební práce na obrusné vrstvě (45233228)
Nátěry střech a jiné nátěrové práce (45261220)
Instalace a montáž lešení (45262120)
Instalace a montáž elektrických zařízení (45311200)
Instalace a montáž zařízení požární ochrany (45343000)
Modernizace budov (45453100)
Lokalita realizace:
Německo - Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
13.5.2024 - 25.5.2024
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
9.4.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
408 455 EUR
Datum zveřejnění:
3.4.2024
Datum pro získání informací:
2.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
195432-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky