Veřejná zakázka EU

Opláštění budov

CPV kódy/kategorie:
Výkopové a zemní práce (45112000)
Opláštění budov (45223220)
Betonářské stavební práce (45262311)
Instalace a montáž ocelových konstrukcí pro budovy (45262410)
Kamenické a zednické práce (45262500)
Lokalita realizace:
Německo - München, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
1.11.2024 - 31.10.2026
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
3.4.2024
Datum pro podání žádosti o účast:
9.5.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
195515-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 7 dní
Včera
POL
za 10 dní
Včera
DEU
za 27 dní
Včera
POL
za 13 dní
Včera
POL
za 7 dní
Včera
POL
za 10 dní
Včera
DEU
za 28 dní