Veřejná zakázka EU

Osobní vozidla

CPV kódy/kategorie:
Osobní vozidla (34110000)
Vozidla s pohonem čtyř kol (34113000)
Terénní vozidla (34113300)
Elektrická vozidla (34144900)
Lokalita realizace:
Německo - München, Kreisfreie Stadt
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
17.4.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 40 %
Kvalita - 60 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
3.4.2024
Datum pro získání informací:
10.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
195967-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
POL
za 11 dní
27.8.2026
POL
za 10 dní
27.8.2026
POL
za 8 dní
26.8.2026
POL
za 4 dny
26.8.2026
POL
za 28 dní
26.8.2026
POL
za 25 dní
25.8.2026
DEU
25.8.2026
25.8.2026
POL
za 25 dní