Veřejná zakázka EU

Stavební práce

CPV kódy/kategorie:
Stavební práce (45000000)
Krajinné úpravy (45112700)
Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství (45200000)
Výstavba základních škol (45214210)
Různé povrchové práce (45233200)
Lokalita realizace:
Polsko - Trójmiejski
Termín realizace:
64 týdnů
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
19.4.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 40 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
5.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
200538-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 30 dní
Dnes
DEU
za 34 dní
Dnes
DEU
za 30 dní