Veřejná zakázka EU

Průzkumné vrtné práce

CPV kódy/kategorie:
Průzkumné vrtné práce (45120000)
Lokalita realizace:
Německo - Mansfeld-Südharz
Termín realizace:
8.7.2024 - 30.11.2025
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
13.5.2024

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
5.4.2024
Datum pro získání informací:
3.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
200608-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
25.8.2026
POL
za 5 dní
24.8.2026
POL
za 15 dní
12.8.2026
DEU
za 5 dní
10.8.2026
DEU
za 5 dní
3.8.2026
POL
28.8.2026
3.8.2026
DEU
3.9.2026
28.7.2026
POL
3.9.2026