Veřejná zakázka EU

Různé zařízení

CPV kódy/kategorie:
Počítače (30200000)
Nábytek (39100000)
Různé zařízení (39300000)
Domácí spotřebiče (39700000)
Kadeřnické náčiní (39712200)
Šicí stroje (42715000)
Lokalita realizace:
Polsko - Sosnowiecki
Termín realizace:
15.8.2024
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
8.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 494 968 PLN
Datum zveřejnění:
5.4.2024
Datum pro získání informací:
24.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
200920-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 30 dní
Včera
POL
za 6 dní
Včera
POL
za 28 dní
Včera
POL
za 34 dní
Včera
POL
za 9 dní
Včera
POL
31.8.2026
Včera
POL
za 20 dní