Veřejná zakázka EU

Stavební práce

CPV kódy/kategorie:
Solární fotovoltaické moduly (09331200)
Instalace a montáž solárních zařízení (09332000)
Venkovní svítidla (31527200)
Řídící, bezpečnostní nebo signalizační zařízení pro parkoviště (34996300)
Stavební práce (45000000)
Práce spojené s přípravou staveniště (45100000)
Demolice a zemní práce (45110000)
Příprava staveniště a odklizovací práce (45111200)
Skrývka ornice (45112210)
Krajinné úpravy na silnicích a dálnicích (45112730)
Povrchová úprava silnic (45233220)
Dláždění a asfaltování (45233222)
Obnova povrchu vozovky (45233223)
Práce na povrchové úpravě stezek pro pěší (45233253)
Výstavba pěších lávek (45233261)
Instalace a montáž elektrických zařízení (45311200)
Instalace a montáž rozvoden (45315700)
Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů (45316000)
Instalace a montáž zařízení pro venkovní osvětlení (45316100)
Jiné elektroinstalační práce (45317000)
Mechanická zařízení (45350000)
Architektonické, stavební, technické a inspekční služby (71000000)
Architektonická řešení (71220000)
Technické projektování (71320000)
Technické projekty pro mechanické a elektrické instalace budov (71321000)
Projektování energetických rozvodných sítí (71323100)
Počítačové sítě (72700000)
Speciální návrhářské služby (79930000)
Lokalita realizace:
Polsko - Katowicki
Termín realizace:
250 dnů
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
10.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Náklady - 40 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
5.4.2024
Datum pro získání informací:
26.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
201513-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 30 dní
Dnes
DEU
za 38 dní
Dnes
POL
za 8 dní