Veřejná zakázka EU

Průzkumné vrtné práce

CPV kódy/kategorie:
Průzkumné vrtné práce (45120000)
Lokalita realizace:
Německo - Region Hannover
Termín realizace:
24.6.2024 - 17.4.2025
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
7.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
5.4.2024
Datum pro získání informací:
30.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
201912-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
25.8.2026
POL
za 8 dní
24.8.2026
POL
za 18 dní
12.8.2026
DEU
za 8 dní
10.8.2026
DEU
za 8 dní
3.8.2026
POL
28.8.2026
3.8.2026
DEU
za 3 dny
28.7.2026
POL
za 3 dny