Veřejná zakázka EU

Výstavba silničních mostů

CPV kódy/kategorie:
Stavební úpravy mostů (45221100)
Výstavba silničních mostů (45221111)
Lokalita realizace:
Německo - Rosenheim, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
10.6.2024 - 13.12.2024
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
14.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
8.4.2024
Datum pro získání informací:
8.5.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
203857-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 25 dní
1.9.2026
DEU
za 28 dní
28.8.2026
POL
za 4 dny
27.8.2026
POL
3.9.2026
26.8.2026
DEU
za 42 dní
26.8.2026
DEU
za 33 dní
25.8.2026
POL
31.8.2026
24.8.2026
DEU
za 19 dní
21.8.2026
POL
za 19 dní