Veřejná zakázka EU

Motorová vozidla

CPV kódy/kategorie:
Nabíječky baterií (31158100)
Motorová vozidla (34100000)
Autobusy a autobusy pro dálkovou přepravu (34121000)
Vozidla pro pohotovostní služby (34144200)
Hasičská vozidla (34144210)
Elektrické autobusy (34144910)
Hasičské, záchranářské a bezpečnostní vybavení (35110000)
Lokalita realizace:
Polsko - Sandomiersko-jędrzejowski
Termín realizace:
6 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
9.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 40 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
8.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
204209-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 30 dní
Dnes
DEU
za 42 dní
Dnes
POL
za 28 dní
Dnes
POL
za 9 dní
Dnes
DEU
za 29 dní
Dnes
DEU
za 8 dní
Dnes
DEU
za 30 dní