Veřejná zakázka EU

Antineoplastika

CPV kódy/kategorie:
Obvazy (33141110)
Náplasti (33141112)
Injekční stříkačky (33141310)
Zdravotnické jehly (33141320)
Sady k podávání léčiv (33141624)
Diagnostické sady (33141625)
Zubolékařský spotřební materiál (33141800)
Infúzní čerpadla (33194110)
Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus (33610000)
Vitaminy (33616000)
Náhrady minerálních prvků (33617000)
Léčivé přípravky pro krev, krvetvorné orgány a kardiovaskulární systém (33620000)
Léčivé přípravky pro krev a krvetvorné orgány (33621000)
Antitrombotika (33621100)
Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém (33622000)
Blokátory kalciového kanálu (33622700)
Dermatologika (33631000)
Antiseptika, dezinficiencia (33631600)
Antirevmatika a protizánětlivé léky (33632100)
Léčivé přípravky pro urogenitální systém a hormony (33640000)
Hormony hypofýzy a hypotalamu a jejich analogy (33642100)
Antibakteriální látky pro systémové použití (33651100)
Antimykotika pro systémové použití (33651200)
Tuberkulostatika (33651300)
Antivirotika pro systémové použití (33651400)
Imunitní séra a imunoglobuliny (33651500)
Imunoglobuliny (33651520)
Očkovací látka proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám (33651640)
Antineoplastika a imunomodulátory (33652000)
Antineoplastika (33652100)
Imunosupresiva (33652300)
Léčivé přípravky pro centrální nervový systém a smyslové orgány (33660000)
Léčivé přípravky pro centrální nervový systém (33661000)
Analgetika (33661200)
Jiné léčivé přípravky pro centrální nervový systém (33661700)
Oftalmologika (33662100)
Léčivé přípravky pro respirační systém (33670000)
Různé léčivé přípravky (33690000)
Diagnostika (33694000)
Všechny jiné neléčebné přípravky (33695000)
Činidla a kontrastní látky (33696000)
Isotopická činidla (33696400)
Kontejnery na odpadový materiál (44613800)
Lokalita realizace:
Polsko - Miasto Warszawa
Polsko - Warszawski wschodni
Termín realizace:
30 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
9.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
8.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
204225-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ