Veřejná zakázka EU

Stavební práce

CPV kódy/kategorie:
Stavební práce (45000000)
Práce spojené s přípravou staveniště (45100000)
Příprava staveniště a odklizovací práce (45111200)
Demontážní práce (45111300)
Krajinné úpravy zelených ploch (45112710)
Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství (45200000)
Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení (45231000)
Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí (45231300)
Stavební práce pro elektrické vedení (45231400)
Stavební práce pro kladení telekomunikačního vedení (45231600)
Pomocné práce pro kladení potrubí a kabelů (45232000)
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace (45233000)
Výstavba silnic (45233120)
Nátěry povrchu silnic (45233221)
Dláždění a asfaltování (45233222)
Práce na povrchové úpravě ulic (45233252)
Práce na povrchové úpravě stezek pro pěší (45233253)
Instalace a montáž dopravního značení (45233290)
Zakládání ulic (45233330)
Zakládání stezek pro pěší (45233340)
Lokalita realizace:
Polsko - Katowicki
Termín realizace:
28 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
14.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
26 285 408 PLN
Datum zveřejnění:
8.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
204380-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 11 dní
Dnes
DEU
za 7 dní
Dnes
POL
za 33 dní
Dnes
DEU
za 33 dní
Dnes
DEU
za 33 dní
Dnes
SVK
za 7 dní
Dnes
DEU
za 33 dní
Dnes
DEU
za 41 dní