Veřejná zakázka EU

Výroba informačního videa

CPV kódy/kategorie:
Video filmy (32354500)
Služby v oblasti filmu a videa (92100000)
Výroba informačního videa (92111260)
Lokalita realizace:
Německo - München, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
1.6.2024 - 31.5.2025
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
17.4.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena
Kvalita

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 101 100 EUR
Datum zveřejnění:
8.4.2024
Datum pro získání informací:
8.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
205080-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
24.8.2026
POL
za 22 dní
14.8.2026
DEU
31.8.2026
10.8.2026
POL
za 7 dní
27.7.2026
DEU
31.8.2026
11.6.2026
DEU
15.7.2026
9.6.2026
DEU
13.7.2026