Veřejná zakázka EU

Jízdní kola

CPV kódy/kategorie:
Jízdní kola (34430000)
Finanční a pojišťovací služby (66000000)
Finanční leasing (66114000)
Lokalita realizace:
Německo - Berlin
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
8.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Náklady - 40.0 %
Kvalita - 25.0 %
Kvalita - 10.0 %
Kvalita - 25.0 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
8.4.2024
Datum pro získání informací:
1.5.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
206171-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky