Veřejná zakázka EU

Kancelářský nábytek

CPV kódy/kategorie:
Kancelářský nábytek (39130000)
Různý nábytek a vybavení (39150000)
Instalace a montáž elektrických zařízení (45311200)
Práce se sádrokartonem (45324000)
Pokládání podlahových krytin a obkládání stěn (45430000)
Nátěry budov (45442110)
Balíky programů a informační systémy (48000000)
Instalace a montáž počítačů a kancelářských strojů (51600000)
Lokalita realizace:
Rakousko - Wien
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Kvalita - 40 %
Kvalita - 5 %
Cena - 40 %
Cena - 5 %
Cena - 5 %
Cena - 5 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
10.4.2024
Datum pro získání informací:
25.4.2024
Datum pro podání žádosti o účast:
10.5.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
211845-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 30 dní
Dnes
POL
za 8 dní
Dnes
DEU
za 30 dní
Dnes
DEU
za 31 dní
Dnes
POL
za 13 dní