Veřejná zakázka EU

Kuličková pera

CPV kódy/kategorie:
Kuličková pera (30192121)
Lokalita realizace:
Německo - Mainz, Kreisfreie Stadt
Německo - Groß-Gerau
Termín realizace:
30.6.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
3.6.2024

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
400 000 EUR
Datum zveřejnění:
12.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
216242-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
19.8.2026
POL
za 14 dní
7.7.2026
POL
10.8.2026
20.4.2026
DEU
18.5.2026
15.4.2026
POL
21.4.2026