Veřejná zakázka EU

Chladničky a mrazničky

CPV kódy/kategorie:
Chladničky a mrazničky (39711100)
Kombinovaná chladící a mrazící zařízení (39711110)
Mrazničky (39711120)
Pultové mrazničky (39711121)
Mrazničky skříňového typu (39711123)
Průmyslové mrazničky (39711124)
Chladničky (39711130)
Lokalita realizace:
Německo - Siegen-Wittgenstein
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
20.5.2025
Hodnoticí kritéria:
Cena - 30.0 %
Kvalita - 70.0 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
15.4.2025
Datum pro získání informací:
13.5.2025
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
243857-2025

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
3.9.2026
DEU
za 26 dní
1.9.2026
POL
za 2 dny
28.8.2026
AUT
za 22 dní
27.8.2026
DEU
za 25 dní