Veřejná zakázka EU

Ventily radiátorů ústředního topení

CPV kódy/kategorie:
Elektrické materiály (31681410)
Elektronická, elektromechanická a elektrotechnická zařízení (31700000)
Elektrotechnické doplňky (31731000)
Malířské štětce (39224210)
Ventily radiátorů ústředního topení (42131110)
Sanitární kohouty a ventily (42131400)
Stavební konstrukce a materiály; pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje) (44000000)
Stavební materiály a příbuzné prvky (44100000)
Nátěry a krycí materiály na stěny (44111400)
Elektroizolační součásti (44111530)
Instalatérské a topenářské materiály (44115200)
Topenářské materiály (44115220)
Elektroinstalační trubka (44141100)
Radiátory a kotle k ústřednímu vytápění a jejich díly (44620000)
Nátěrové barvy, laky a podobné nátěrové hmoty a tmely (44800000)
Dekorační materiály (44812400)
Sanitární práce (45232460)
Lokalita realizace:
Německo - Berlin
Termín realizace:
1.10.2026 - 30.9.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
4.6.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 50 %
Cena - 40 %
Cena - 10 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 235 294 EUR
Datum zveřejnění:
27.4.2026
Datum pro získání informací:
26.5.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
284854-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky