Veřejná zakázka EU

Paliva

CPV kódy/kategorie:
Paliva (09100000)
Propan a butan (09122000)
Zkapalněný ropný plyn (LPG) (09133000)
Lokalita realizace:
Polsko - Tarnobrzeski
Termín realizace:
8.8.2026 - 15.2.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
6.7.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
4.6.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
384327-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
DEU
za 36 dní
27.8.2026
DEU
za 28 dní
27.8.2026
DEU
za 28 dní
25.8.2026
POL
za 4 dny
21.8.2026
POL
za 4 dny
17.8.2026
POL
za 21 dní
14.8.2026
DEU
za 14 dní
13.8.2026
POL
31.8.2026