Veřejná zakázka EU

Služby programového vybavení

CPV kódy/kategorie:
Počítače (30200000)
Elektrické zařízení pro motory a vozidla (31610000)
Elektronická, elektromechanická a elektrotechnická zařízení (31700000)
Balík programů pro řízení železniční dopravy (48140000)
Balík programů pro vylepšení operačního systému (48213000)
Různé balíky programů pro výstavbu sítí (48219000)
Balík programů pro analýzu, vědu, matematiku a prognózy (48460000)
Balík programů pro business intelligence (48482000)
Balík programů pro vzdálený přístup (48514000)
Balík programů pro IT (48517000)
Balík programů pro správu pamětí (48519000)
Balík programů pro operační systémy pracující v reálném čase (48627000)
Informační systémy a servery (48800000)
Informační systémy pro cestující (48813000)
Opravy a údržba letadel, železničního a silničního vozového parku a lodí a související služby (50200000)
Opravy a údržba osobních počítačů, kancelářského, telekomunikačního a audiovizuálního zařízení a související služby (50300000)
Instalace a montáž elektrických a mechanických zařízení (51100000)
Instalace a montáž komunikačních zařízení (51300000)
Instalace a montáž zařízení pro zpracování dat (51612000)
Programování balíkových produktů programového vybavení (72210000)
Systémové a technické poradenské služby (72220000)
Vývoj programového vybavení na zakázku (72230000)
Analýza systémů a programovací služby (72240000)
Systémové a podpůrné služby (72250000)
Služby programového vybavení (72260000)
Zpracování dat (72310000)
Výpočetní služby (72500000)
Počítačové řízení (72510000)
Lokalita realizace:
Německo - Berlin
Termín realizace:
1.7.2026 - 31.8.2035
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Kvalita - 0.00 %
Kvalita - 10.00 %
Kvalita - 20.00 %
Kvalita - 20.00 %
Cena - 50.00 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
19.6.2025
Datum pro podání žádosti o účast:
29.7.2025
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
398654-2025

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 30 dní
Včera
POL
za 6 dní
Včera
POL
za 7 dní