Veřejná zakázka EU

Chirurgické rukavice

CPV kódy/kategorie:
Chirurgické rukavice (33141420)
Lokalita realizace:
Slovensko - Banskobystrický kraj
Termín realizace:
36 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Slovenština, Čeština
Datum pro podání nabídky:
14.7.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
509 744 EUR
Datum zveřejnění:
12.6.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
404203-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
31.8.2026
POL
za 25 dní
28.8.2026
POL
za 26 dní
28.8.2026
POL
za 6 dní
27.8.2026
POL
za 6 dní
26.8.2026
POL
za 12 dní