Veřejná zakázka EU

Rostliny

CPV kódy/kategorie:
Rostliny (03451000)
Lokalita realizace:
Německo - Erzgebirgskreis
Termín realizace:
1.9.2026 - 1.5.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
27.7.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100.00 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
29.6.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
442063-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
1.9.2026
DEU
za 27 dní
17.8.2026
POL
za 10 dní
12.8.2026
DEU
za 6 dní
30.7.2026
DEU
6.8.2026
29.7.2026
DEU
31.8.2026
24.7.2026
DEU
30.7.2026
1.7.2026
DEU
30.7.2026