Veřejná zakázka EU

Služby policie

CPV kódy/kategorie:
Administrativa, ochrana a sociální zabezpečení (75000000)
Veřejná bezpečnost, právní a pořádkové služby (75240000)
Veřejná bezpečnost (75241000)
Služby policie (75241100)
Veřejné právo a pořádkové služby (75242000)
Zajišťování veřejného pořádku (75242100)
Lokalita realizace:
Německo - Teltow-Fläming
Termín realizace:
48 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
24.7.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %
Kvalita

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
6.7.2026
Datum pro získání informací:
13.7.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
461502-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky