Veřejná zakázka EU

Minerální voda

CPV kódy/kategorie:
Pivo (15961000)
Minerální voda (15981000)
Osvěžující nápoje (15982000)
Lokalita realizace:
Německo - Hamburg
Termín realizace:
1.9.2026 - 31.8.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
17.7.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
260 000 EUR
Datum zveřejnění:
13.7.2026
Datum pro získání informací:
3.7.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
483549-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
27.8.2026
POL
za 29 dní
3.8.2026
DEU
1.9.2026
20.7.2026
DEU
18.8.2026
17.7.2026
POL
18.8.2026
16.7.2026
DEU
17.7.2026