Veřejná zakázka EU

Opravy a údržba lodí

CPV kódy/kategorie:
Opravy a údržba lodí (50241000)
Služby suchého doku (50246100)
Lokalita realizace:
Polsko - Miasto Szczecin
Termín realizace:
12 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
24.8.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 5 %
Kvalita - 5 %
Kvalita - 20 %
Kvalita - 10 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
23.7.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
509182-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
1.9.2026
DEU
3.9.2026
1.9.2026
DEU
za 55 dní
25.8.2026
POL
za 18 dní
21.8.2026
DEU
1.9.2026
19.8.2026
POL
za 1 den
18.8.2026
POL
za 14 dní
3.8.2026
DEU
3.9.2026
29.7.2026
DEU
11.8.2026