Veřejná zakázka EU

Úklidové služby

CPV kódy/kategorie:
Písky (14211000)
Čistící prostředky (39830000)
Zatravňovací služby (77314100)
Čištění ulic (90611000)
Zametání ulic (90612000)
Odklízení sněhu (90620000)
Odklízení ledu (90630000)
Úklidové služby (90910000)
Stavební úklid (90911200)
Čištění oken (90911300)
Úklid kanceláří (90919200)
Lokalita realizace:
Polsko - Miasto Warszawa
Polsko - Bydgosko-toruński
Polsko - Ełcki
Polsko - Gdański
Polsko - Olsztyński
Polsko - Bielski
Polsko - Częstochowski
Polsko - Gliwicki
Polsko - Sosnowiecki
Polsko - Kielecki
Polsko - Krakowski
Polsko - Lubelski
Polsko - Nowosądecki
Polsko - Rzeszowski
Polsko - Poznański
Polsko - Szczeciński
Polsko - Zielonogórski
Polsko - Białostocki
Polsko - Łódzki
Polsko - Piotrkowski
Polsko - Warszawski wschodni
Polsko - Warszawski zachodni
Polsko - Opolski
Polsko - Wrocławski
Polsko - Wałbrzyski
Polsko - Miasto Wrocław
Polsko - Trójmiejski
Polsko - Katowicki
Polsko - Miasto Szczecin
Termín realizace:
1.10.2026 - 30.9.2029
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
24.8.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
31.7.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
531830-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 34 dní