Veřejná zakázka EU

Všeobecní lékaři

CPV kódy/kategorie:
Zajišťování zdravotního personálu (79625000)
Psychiatrické služby v nemocnicích (85111500)
Všeobecní lékaři (85121100)
Služby odborných lékařů (85121200)
Gynekologické a porodnické služby (85121210)
Pediatrické služby (85121291)
Sužby poskytované zdravotním personálem (85141000)
Lokalita realizace:
Německo - München, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
1.11.2026 - 31.10.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
4.9.2026 - 2 dny do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
5.8.2026
Datum pro získání informací:
28.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
540526-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
DEU
za 15 dní
26.8.2026
DEU
za 15 dní
25.8.2026
DEU
za 19 dní
24.8.2026
POL
2.9.2026