Veřejná zakázka EU

Elektrotechnická zařízení

CPV kódy/kategorie:
Generátory využívající parní turbíny a přístroje s nimi spojené (31124000)
Elektrotechnická zařízení (31730000)
Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení (45311000)
Lokalita realizace:
Německo - Städteregion Aachen
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
17.8.2026
Datum pro získání informací:
3.9.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
14.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
567570-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
AUT
za 42 dní
Včera
DEU
za 29 dní
Včera
POL
za 7 dní
Včera
POL
za 10 dní
Včera
POL
za 13 dní
Včera
POL
za 28 dní