Veřejná zakázka EU

Různé vybavení interiérů

CPV kódy/kategorie:
Různé zahradnické potřeby (16160000)
Nábytek (39100000)
Různé vybavení interiérů (39290000)
Různé zařízení (39300000)
Kadeřnické náčiní (39712200)
Nástroje a nářadí (44510000)
Lokalita realizace:
Polsko - Miasto Kraków
Termín realizace:
3.9.2026 - 30 dnů
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
3.9.2026 - 2 dny do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
19.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
574680-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 31 dní
Dnes
POL
za 7 dní
Dnes
DEU
za 29 dní
Včera
POL
31.8.2026
Včera
POL
za 6 dní
28.8.2026
POL
za 29 dní