Veřejná zakázka EU

Systémy pro kontrolu pacientů

CPV kódy/kategorie:
Systémy pro kontrolu pacientů (33195000)
Lokalita realizace:
Německo - Kaiserslautern, Kreisfreie Stadt
Německo - Kusel
Německo - Donnersbergkreis
Termín realizace:
48 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Kvalita - 20 %
Kvalita - 30 %
Kvalita - 5 %
Náklady - 45 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
20.8.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
18.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
576267-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 35 dní
27.8.2026
POL
za 3 dny
20.8.2026
POL
za 23 dní
14.8.2026
POL
za 14 dní
13.8.2026
POL
za 3 dny
12.8.2026
AUT
za 23 dní
12.8.2026
POL
za 9 dní
10.8.2026
POL
za 20 dní
10.8.2026
POL
za 6 dní