Veřejná zakázka EU

Různé léčivé přípravky

CPV kódy/kategorie:
Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus (33610000)
Antihemorrhagika (33621200)
Myorelaxancia (33632200)
Antineoplastika a imunomodulátory (33652000)
Endokrinní terapie (33652200)
Imunosupresiva (33652300)
Léčivé přípravky pro centrální nervový systém (33661000)
Různé léčivé přípravky (33690000)
Peptické látky (33698300)
Lokalita realizace:
Polsko - Bydgosko-toruński
Termín realizace:
1.1.2027 - 31.12.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
21.9.2026 - 19 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
20.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
577260-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky