Veřejná zakázka EU

Výstavba mostů

CPV kódy/kategorie:
Výstavba mostů (45221110)
Lokalita realizace:
Německo - Kaiserslautern, Landkreis
Termín realizace:
18 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
22.9.2026 - 18 dní do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
24.8.2026
Datum pro získání informací:
18.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
581485-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
2.9.2026
DEU
za 5 dní
31.8.2026
POL
za 31 dní
20.8.2026
SVK
31.8.2026
19.8.2026
DEU
za 39 dní
18.8.2026
SVK
25.8.2026
14.8.2026
POL
10.8.2026
13.8.2026
DEU
za 13 dní
7.8.2026
DEU
za 4 dny
5.8.2026
SVK
18.8.2026