Veřejná zakázka EU

Zametací vozy

CPV kódy/kategorie:
Zametací vozy (34144430)
Silniční zametače (34921100)
Lokalita realizace:
Německo - Sigmaringen
Termín realizace:
21.10.2026 - 30.10.2026
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
24.9.2026 - 23 dní do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
24.8.2026
Datum pro získání informací:
15.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
582664-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
POL
za 1 den
26.8.2026
DEU
za 27 dní
25.8.2026
POL
31.8.2026
12.8.2026
DEU
za 10 dní
7.8.2026
POL
28.8.2026
6.8.2026
POL
21.8.2026
6.8.2026
DEU
za 7 dní