Veřejná zakázka EU

Výstavba tramvajových drah

CPV kódy/kategorie:
Tramvajové kolejnice (34941300)
Výstavba tramvajových drah (45234121)
Lokalita realizace:
Slovensko - Bratislavský kraj
Termín realizace:
48 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Slovenština, Čeština

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 400 000 EUR
Datum zveřejnění:
24.8.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
26.9.2023
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Užší
Číslo zakázky:
582669-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
27.8.2026
SVK
za 14 dní
26.8.2026
DEU
za 28 dní
19.8.2026
POL
27.8.2026
17.8.2026
SVK
31.8.2026
12.8.2026
DEU
26.8.2026
4.8.2026
POL
25.8.2026
27.7.2026
DEU
27.8.2026
27.7.2026
DEU
26.8.2026