Veřejná zakázka EU

Ostatní účelové stroje

CPV kódy/kategorie:
Ostatní účelové stroje (42990000)
Lokalita realizace:
Německo - Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Termín realizace:
18 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
23.9.2026 - 20 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Kvalita - 65.00 %
Cena - 35.00 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
24.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
583241-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
POL
za 34 dní
27.8.2026
POL
za 1 den
25.8.2026
DEU
za 22 dní
21.8.2026
POL
1.9.2026
21.8.2026
POL
za 4 dny
21.8.2026
POL
2.9.2026
20.8.2026
POL
za 18 dní
20.8.2026
DEU
za 18 dní