Veřejná zakázka EU

Obkladačské práce

CPV kódy/kategorie:
Obkladačské práce (45431000)
Pokládka podlahových dlaždic (45431100)
Obklady stěn (45431200)
Lokalita realizace:
Německo - Burgenlandkreis
Termín realizace:
9.11.2026 - 11.12.2026
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
29.9.2026 - 29 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
24.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
583343-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
DEU
za 17 dní
28.8.2026
POL
za 8 dní
28.8.2026
POL
za 10 dní
28.8.2026
DEU
za 29 dní
27.8.2026
DEU
za 22 dní
27.8.2026
DEU
za 32 dní