Veřejná zakázka EU

Síťové komponenty

CPV kódy/kategorie:
Síťové komponenty (32422000)
Síťová infrastruktura (32424000)
Balík programů pro zabezpečení (48730000)
Balík programů pro zabezpečení dat (48732000)
Lokalita realizace:
Německo - Berlin
Německo - Oberhavel
Termín realizace:
1.3.2027 - 29.2.2032
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
25.8.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
25.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Soutěžní dialog
Číslo zakázky:
584675-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 6 dní
Včera
POL
za 6 dní
28.8.2026
DEU
za 34 dní
28.8.2026
POL
za 34 dní