Veřejná zakázka EU

Stroje na drcení

CPV kódy/kategorie:
Kolové nakladače (34144710)
Stroje na drcení (43414000)
Lokalita realizace:
Slovensko - Trenčiansky kraj
Termín realizace:
6 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Slovenština, Čeština
Datum pro podání nabídky:
24.9.2026 - 24 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
396 748 EUR
Datum zveřejnění:
26.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
587704-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
SVK
za 21 dní
27.8.2026
DEU
za 25 dní
25.8.2026
POL
za 2 dny
25.8.2026
SVK
za 21 dní
21.8.2026
POL
za 22 dní
21.8.2026
POL
27.8.2026
20.8.2026
POL
za 4 dny
19.8.2026
POL
27.8.2026
14.8.2026
POL
21.8.2026