Veřejná zakázka EU

Diagnostika

CPV kódy/kategorie:
Diagnostika (33694000)
Lokalita realizace:
Polsko - Miasto Warszawa
Termín realizace:
12 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
8.9.2026 - 8 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
26.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
589309-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
POL
za 7 dní
20.8.2026
POL
za 2 dny
20.8.2026
DEU
za 22 dní
17.8.2026
POL
za 1 den
7.8.2026
POL
za 7 dní
16.7.2026
POL
21.8.2026
15.7.2026
POL
19.8.2026
10.7.2026
POL
10.8.2026