Veřejná zakázka EU

Stavební práce

CPV kódy/kategorie:
Stavební práce (45000000)
Demontážní práce (45111300)
Výstavba stavebních konstrukcí (45223000)
Stavba střešních konstrukcí a pokládka střešních krytin a pomocné práce (45261000)
Elektroinstalační práce (45310000)
Instalace a montáž požárních systémů (45312100)
Ochrana před zásahem blesku (45312310)
Jiné elektroinstalační práce (45317000)
Izolační práce (45320000)
Instalace a montáž ústředního topení (45331100)
Instalace a montáž větrání (45331210)
Instalace a montáž klimatizace (45331220)
Práce při dokončování budov (45400000)
Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce (45420000)
Ostatní dokončovací stavební činnosti (45450000)
Lokalita realizace:
Polsko - Krośnieński
Termín realizace:
16 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
10.9.2026 - 9 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kvalita

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
27.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
590592-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 30 dní
Dnes
DEU
za 34 dní
Dnes
DEU
za 30 dní