Veřejná zakázka EU

Kolejová vozidla

CPV kódy/kategorie:
Kolejová vozidla (34620000)
Lokalita realizace:
Polsko - Białostocki
Termín realizace:
10 týdnů
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
9.9.2026 - 8 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
27.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
591983-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
24.8.2026
AUT
za 27 dní
20.8.2026
POL
za 3 dny
13.8.2026
DEU
1.9.2026
11.8.2026
POL
za 9 dní
5.8.2026
AUT
za 6 dní
4.8.2026
POL
za 3 dny
31.7.2026
DEU
1.9.2026
28.7.2026
POL
13.8.2026