Veřejná zakázka EU

Vodní instalace

CPV kódy/kategorie:
Stromy (03452000)
Počítače (30200000)
Vodoměry (38421100)
Vodní instalace (39370000)
Hydranty (42131160)
Stavidlové uzávěry (42131230)
Stroje k filtrování a čištění vody (42912300)
Balíky programů a informační systémy (48000000)
Síťové servery (48821000)
Lokalita realizace:
Polsko - Łomżyński
Termín realizace:
30.11.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
28.9.2026 - 28 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 40 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
27.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
592210-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
DEU
za 7 dní
28.8.2026
POL
za 11 dní
28.8.2026
POL
za 2 dny
28.8.2026
DEU
za 35 dní
28.8.2026
POL
za 28 dní