Veřejná zakázka EU

Stavební práce

CPV kódy/kategorie:
Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky (39000000)
Různé vybavení interiérů (39290000)
Stavební práce (45000000)
Lokalita realizace:
Německo - Erlangen-Höchstadt
Termín realizace:
8.2.2027 - 3.3.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
30.9.2026 - 30 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
28.8.2026
Datum pro získání informací:
21.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
593974-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 30 dní
Dnes
DEU
za 38 dní
Dnes
POL
za 8 dní
Dnes
POL
za 11 dní
Dnes
POL
za 32 dní
Dnes
DEU
za 29 dní
Dnes
DEU
za 29 dní
Dnes
POL
za 18 dní