Veřejná zakázka EU

Inspekce mostů

CPV kódy/kategorie:
Inspekce mostů (71631450)
Lokalita realizace:
Slovensko - Bratislavský kraj
Slovensko - Trnavský kraj
Slovensko - Trenčiansky kraj
Slovensko - Žilinský kraj
Slovensko - Banskobystrický kraj
Slovensko - Prešovský kraj
Slovensko - Košický kraj
Termín realizace:
48 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Slovenština, Čeština
Datum pro podání nabídky:
21.9.2026 - 16 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
780 426 EUR
Datum zveřejnění:
31.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
596585-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
2.9.2026
AUT
5.9.2026
1.9.2026
DEU
za 27 dní
31.8.2026
DEU
za 5 dní
7.8.2026
SVK
za 4 dny
30.7.2026
DEU
za 2 dny
30.7.2026
DEU
1.9.2026
28.7.2026
POL
28.8.2026