Veřejná zakázka EU

Digitální mapování

CPV kódy/kategorie:
Digitální mapování (71354100)
Počítačová archivace (72252000)
Datové služby (72300000)
Zpracování dat (72310000)
Příprava dat (72312100)
Sběr a zařazování dat (72314000)
Analýza dat (72316000)
Skenování (79999100)
Lokalita realizace:
Polsko - Miasto Warszawa
Polsko - Legnicko-głogowski
Polsko - Katowicki
Polsko - Bydgosko-toruński
Polsko - Zielonogórski
Polsko - Sieradzki
Polsko - Łódzki
Polsko - Nowotarski
Polsko - Siedlecki
Polsko - Ciechanowski
Polsko - Chojnicki
Polsko - Gdański
Polsko - Rybnicki
Polsko - Bytomski
Polsko - Kielecki
Polsko - Sandomiersko-jędrzejowski
Polsko - Elbląski
Termín realizace:
8 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
6.10.2026 - 35 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 10 %
Kvalita - 30 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
31.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
597220-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 23 dní
Dnes
POL
za 6 dní
Včera
POL
za 8 dní
Včera
DEU
za 45 dní
Včera
POL
za 31 dní