Veřejná zakázka EU

Čisticí směsi

CPV kódy/kategorie:
Desinfekční prostředky (24455000)
Toaletní papír (33761000)
Čisticí směsi (39831240)
Čisticí prostředky pro WC (39831600)
Automatické dávkovače mýdla (39831700)
Prostředky na mytí nádobí (39832000)
Lokalita realizace:
Německo - Kempten (Allgäu), Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
1.1.2027 - 31.12.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
2.10.2026 - 32 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena
Kvalita
Kvalita

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
696 000 EUR
Datum zveřejnění:
31.8.2026
Datum pro získání informací:
22.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
599078-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 4 dny
27.8.2026
POL
za 28 dní
25.8.2026
SVK
31.8.2026
25.8.2026
DEU
za 24 dní
21.8.2026
POL
za 22 dní
14.8.2026
POL
za 22 dní
12.8.2026
POL
25.8.2026
6.8.2026
POL
12.8.2026