Veřejná zakázka EU

Zdění

CPV kódy/kategorie:
Kamenořezba (45262511)
Zdění (45262522)
Nosné zdi (45262620)
Lokalita realizace:
Německo - Burgenlandkreis
Termín realizace:
1.3.2027 - 31.5.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
2.10.2026 - 28 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100.00 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
1.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
599828-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 35 dní
1.9.2026
DEU
za 27 dní
31.8.2026
DEU
za 7 dní
25.8.2026
AUT
za 35 dní
25.8.2026
SVK
za 7 dní
24.8.2026
DEU
za 17 dní