Veřejná zakázka EU

Bytová výstavba

CPV kódy/kategorie:
Průmyslové kuchyňské zařízení (39314000)
Bytová výstavba (45210000)
Stavební úpravy školních budov (45214200)
Stavební montážní práce (45300000)
Instalace a montáž chladících zařízení (45331230)
Instalace a montáž mrazicích zařízení (45331231)
Instalace a montáž vybavených kuchyní (45421151)
Lokalita realizace:
Německo - Bamberg, Landkreis
Termín realizace:
16.11.2026 - 10.12.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
2.10.2026 - 30 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
1.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
599964-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky