Veřejná zakázka EU

Stavební stroje a zařízení

CPV kódy/kategorie:
Osobní vozidla (34110000)
Použitá přepravní vozidla (34115300)
Motorová vozidla pro přepravu zboží (34130000)
Dodávky (34136000)
Podvozky s kabinou pro řidiče (34139100)
Sklápěcí nákladní auta (34142300)
Motorová vozidla pro zvláštní účely (34144000)
Zdvihací vozíky (42415100)
Mechanické lopaty (43261000)
Stavební stroje a zařízení (43300000)
Sněhové pluhy (43313100)
Lokalita realizace:
Polsko - Sosnowiecki
Termín realizace:
4 týdny
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
6.10.2026 - 32 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena
Kvalita

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
1.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
600013-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 32 dní
Včera
POL
za 6 dní
Včera
POL
za 28 dní
Včera
POL
za 14 dní
Včera
DEU
za 4 dny
Včera
DEU
za 4 dny
Včera
POL
za 34 dní
Včera
POL
za 17 dní
2.9.2026
DEU
4.9.2026